Jump to main content

Monter-spawacz

Firma produkcyjna, Saferoad Pomerania Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji metodą 135 zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym,
  • spawanie dużych i mniejszych konstrukcji stalowych.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • uprawnienia do spawania metodami MIG/MAG
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice SII.

Oferujemy:

  • niezbędne przeszkolenie do obsługi stanowiska,
  • bezpieczeństwo zatrudnienia- umowa o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • grupowe ubezpieczenie pracownicze,
  • możliwość prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • możliwość rozwoju- szkolenia, treningi.

Kandydatów prosimy o kontakt:

Dariusz Simiński

M +48 664 418 940

dariusz.siminski@saferoad.pl

Magdalena Kierszke

M +48 882 145 486

magdalena.kierszke@saferoad.pl

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Saferoad Pomerania Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Stanisława Dubois 23 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.